banner1

Acun yeni dizisini duyurdu

TV8 kanalının patronu Acun Ilıcalı, resmi sosyal medya hesabı Instagram üzerinden TV8 ekranlarında yayınlanacak olan yeni diziyi duyurdu.

Acun yeni dizisini duyurdu
banner14

TV8 kanalının patronu Acun Ilıcalı, resmi sosyal medya hesabı Instagram üzerinden TV8 ekranlarında yayınlanacak olan yeni diziyi duyurdu.

Jet Sosyete dizisine yol veren Acun Ilıcalı, yeni bir dizi için ünlü yapımcı Fatih Aksoy ile anlaştı. TV8 kanalında yeni sezonda ekrana gelecek olan dizinin başrol oyuncusu bomba bir isim.

Acun Ilıcalı yeni diziyi "Cansu'yu aldık, bu bize yeter" sözleriyle sosyal medyadan böyle duyurdu. Ilıcalı şunları yazdı:

-“Şu anda muhteşem üçlü buluştuk. Hayırlı olsun. Cansu Dere, Fatih Aksoy’un yapımcılığında çok güzel bir dizieyle TV8 ekranlarında olacak. Çok teşekkür ediyoruz kendisine. Fatih abi sana da teşekkürler".

Yapımcı Fatih Aksoy ise "Önümüzdeki ekim ayında çok güzel bir diziyle karşınızda olacağız" dedi.

38 yaşındaki güzel oyuncu Cansu Dere, son olarak dijital platformda yayınlanan 'Şahsiyet' dizisinde rol almıştı. Yarışma programları ile ön plana çıkan Acun Ilıcalı'nın TV8 kanalında bu sezon 'Kızım' ve 'Jet Sosyete' dizileri yayınlanıyor.

Sezon başında transfer ettiği Jet Sosyete dizisinden umduğunu bulamayan Acun Ilıcalı, Gülse Birsel ile yolları ayırma kararı almıştı. Dizi Mayıs ayında ekrana veda edecek.

Kızım dizisi ile TV8'de drama sever bir kitle yakalayan Acun Ilıcalı, komedi yerine bu tarz içeriklere yönelmiş görünüyor. Cansu Dere seçimi bu stratejiye yoruldu.

banner7
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner28

banner29

banner30

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner23

banner27