Acı bir tablo ile karşı karşıyayız

İlker Karagöz: "Temmuz ayından sonra ekonomimiz uçacak denilmişti. Biz o tarihten sonra öyle bir uçtuk ki konacak yer bulamaz hale geldik. Acı bir tablo ile karşı karşıyayız. Sürekli her şeye zam geliyor. Çok büyük zamlardan bahsediyoruz. Daha da devam edeceği söyleniyor."

Acı bir tablo ile karşı karşıyayız

Fox Tv ekranlarında ‘Çalar Saat’ programını sunan Haber Programı Sunucusu İlker Karagöz, “Temmuz ayından sonra ekonomimiz uçacak denilmişti. Biz o tarihten sonra öyle bir uçtuk ki konacak yer bulamaz hale geldik” dedi.

İlker Karagöz cümlelerine özetle şu şekilde devam etti;

ÇOK BÜYÜK ZAMLARDAN BAHSEDİYORUZ
“Acı bir tablo ile karşı karşıyayız. Sürekli her şeye zam geliyor. Çok büyük zamlardan bahsediyoruz. Daha da devam edeceği söyleniyor. Devletin de kendini finanse etmesi için vergilere zam yapması gerekiyor. Doğal olarak vergilere de zam geliyor. Biz bu manzaranın altından nasıl kalkacağız. Vatandaşın yaşadığı sorunu ‘muhalefet abartıyor’ diyerek çözemezsiniz. 

BİR REÇETE OLUŞTURULMALI
Ortada büyük bir sorun var. Cemal Enginyurt’un da dediği gibi; Tüm siyasiler bir araya gelerek bir çözüm üretmeli. Tablo ortaya net bir şekilde konulmali ki bir reçete oluşturulabilsin.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27