Bekarlara sesleniyorum; evlenmeyin

Ekonomist ve gazeteci Emin Çapa, Necmettin Batırel'i fena tiye aldı. "Domates, patates almayın da fiyatlar düşsün. Ekmek olmuş 2 buçuk lira. Almayın ekmek. Hatta bekar kadın ve erkeklere sesleniyorum. Evlenmeyin. Böylece takı fiyatları düşer. Düğün yapmayacağınız için takı fiyatları ucuzlar."

Bekarlara sesleniyorum; evlenmeyin

Ekonomist ve gazeteci Emin Çapa, Halk Tv'de Ayşenur Aslan'ın sunduğu Medya Mahallesi programında ‘Kimse dolar almazsa dolar fiyatları düşer’ diyen Necmettin Batırel'i fena tiye aldı.

Emin Çapa programda şu ifadeleri kullandı;

BANYO YAPMAYIN, SU FİYATLARI DÜŞSÜN
“Tüp fiyatlarına zam gelmiş. Tüp almayın. Kimse tüp almazsa tüp fiyatları düşer. Necmettin Batırel bunu da yazısına eklesin. Domates, patates almayın da fiyatlar düşsün. Ekmek olmuş 2 buçuk lira. Almayın ekmek. Su fiyatları düşsün istiyorsanız banyo yapmayın. Toplu taşımaya binmeyin de fiyatları düşsün. Ben beyefendiyi tebrik ediyorum. 

BEKARLARA SESLENİYORUM; EVLENMEYİN
Talebi ortadan kaldırmak lazım. Hatta bekar kadın ve erkeklere sesleniyorum. Evlenmeyin. Böylece takı fiyatları düşer. Düğün yapmayacağınız için takı fiyatları ucuzlar. Evlenmeyince beyaz eşya fiyatları da düşer. Bu arada unutmadan. Kuru fasulye de yemeyin. Kuru fasulye fiyatları çok yükseldi.”

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2021, 20:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27