20 bin adet ceviz fidanı dağıtıldı

Çifteler'de Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğünce halka 20 bin ceviz fidanı dağıtıldı. Çifteler Belediyesi ve Eskişehir Orman İşletme Müdürlüğü ile yapılan ortak çalışma ile toplam 20 bin adet fidan dağıtıldı. Çifteler Belediyesi ve Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü işbirliği ile ilçenin 3 farklı noktasında fidanlar vatandaşlara dağıtıldı.

20 bin adet ceviz fidanı dağıtıldı
banner14
banner60

Çifteler Kaymakamı Mehmet Uğur Arslan, Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık ve Eskişehir Orman Bölge Müdürü Recep Temel’in katılımıyla gerçekleşen fidan dağıtımına ilçe halkı yoğun ilgi gösterdi.

Fidan dağıtımı hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Kadir Bıyık, "Çifteler ilçemizde ağaç, fidan ve orman sevgisinin oluşturulması amacıyla ilçemizin doğasına değer katmak üzere vatandaşlarımıza Belediyemiz ve Orman Bölge Müdürlüğü işbirliği ile 20 bin adet ceviz fidanı dağıtımı gerçekleştirdik. Hemşerilerimize bağ ve bahçelerine fidan dikmelerini teşvik ediyoruz. Bu anlamda ilçemizin yeşillenmesine katkı sağlayarak gelecek nesillerimize doğasıyla tertemiz bir Çifteler bırakacağız" dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2019, 19:33
banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner31

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27