banner1

Açılışı Ahmet Ataç yaptı!

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin (EYT) Bozüyük'te açılan ilk il temsilciliğinin açılış kurdelesini kesti.

Açılışı Ahmet Ataç yaptı!
banner14
banner60

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin (EYT) Bozüyük’teki Bilecik il temsilciliğinin açılış törenine katıldı.

Çarşı Mahallesi Saraycık Caddesi’nde gerçekleşen açılış törenine Başkan Ataç’ın yanı sıra Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu, Bozüyük Kent Konseyi Başkanı Nurettin Oydu, EYT Derneği Başkanı Gönül Boran Özüpak, EYT Derneği Başkan Yardımcısı Mustafa Avcı, farklı illerden EYT temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Programda Başkan Ataç Özüpak ve EYT temsilcileri ile sohbet ederken; EYT’lilerin hak arama mücadelelerinde daima yanlarında olduklarını ifade etti. EYT Derneği Başkanı Özüpak ve Bilecik İl temsilcisi İsmail Düşünen de kendilerini yalnız bırakmadığı ve verdiği destekler için Başkan Ataç’a teşekkürlerini iletti.

Program, Bilecik Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin açılış kurdelesinin kesilmesi ile sona erdi.

banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner28

banner29

banner30

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner23

banner27

sanalbasin.com üyesidir