AK Parti Odunpazarı'nda yeni kampanya

AK Parti bünyesinde tüm şehirlerde hız kazandırılan üyelik çalışmaları Eskişehir'de de devam ediyor. Üyelik çadırları ve irtibat noktaları kurulurken Odunpazarı İlçe Başkanlığı da üyelik çalışmalarına ilişkin yeni bir kampanyaya öncülük etti. 

AK Parti Odunpazarı'nda yeni kampanya
banner14
banner60

İlk öncelik olarak dijital ortamda başlayan kampanya #HerÜye1YeniÜye sloganlı hashtagi ile sosyal medyadan duyuruldu. Parti üyesi her bireyin, partiye destek olmak amacıyla 1 üye yapmasını hedefleyen bu kampanyaya kısa sürede yoğun ilgi gösterildi.

Yeni kampanya sürecine ilişkin AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Av. Ali Acar, "Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın da hassasiyetle üstünde durduğu üyelik çalışmalarına biz de Eskişehir teşkilatları olarak son sürat destek olmaya gayret ediyoruz. Özellikle mahalle teskilatlarımızın gayretleriyle başlattığımız Gönül Seferberliği süreci partimiz adına verimli geçmiş, çok sayıda vatandaşımız resmî olarak da partimize desteğini göstermiştir. Odunpazarı ilçemizde 47bini aşkın üyesiyle partimiz her geçen gün güçlenmeye ve vatandaşlarımızın desteğini almaya devam etmektedir. Yeni kampanya sürecimiz ise, duyurusunu sosyal medya hesaplarımızdan da yaptığımız gibi "Her Üye 1 Yeni Üye" kampanyasıdır.

Bu kapsamda partimize gönül vermiş tüm vatandaşlarımızın 1 kişiyi daha ülkesine hizmet aşkıyla 19 yıldır gece gündüz çalışan AK Parti ailemizin bir ferdi olmaya davet ediyorum. Kampanya sürecimizin ilk günlerinde olmamıza rağmen yoğun bir ilgiyle de karşılaşmış olmak bizleri de memnun etmektedir. Tüm dava arkadaşlarımızla birlikte Eskişehir'den ve tabi ki Odunpazarı'ndan Sayın Cumhurbaşkanımıza olan desteğimizi var gücümüzle artırmaya devam edeceğiz. Çalışmalarımıza destek olan teşkilâtlarımıza ve değerli hemşerilerimize de şükranlarımı sunuyorum" sözlerine yer verdi.

banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner31

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27