Beylikova'da yeni yol yapım çalışması

Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler son olarak Beylikova İlçesi Yukarıdudaş Mahallesi ile mezarlık arasında yeni yol yapım çalışması gerçekleştiriyor. 

Beylikova'da yeni yol yapım çalışması
banner14
banner60

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi kent merkezi ve kırsal mahallelerde üst yapı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. 

Sorunsuz bir üst yapı için yaz boyunca büyük bir özveriyle çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, kent merkezi ve kırsal mahallelerde havaların mevsim normallerinin üzerinde seyretmesini fırsata çevirerek çalışmaya devam ediyor. Ekipler son olarak Beylikova ilçesine bağlı Yukarıdudaş Mahalle Muhtarı Harun Şahan’ın talebi üzerine harekete geçerek mahalle ile mezarlık arasında yeni yol yapım çalışması gerçekleştiriyor. Mahallenin nüfusu az olsa bile defin işlemleri sırasında zorluklar çektiklerini ifade eden Şahan, Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği çalışmalar ile bu sorunun ortadan kalkacağını ifade etti. Şahan ayrıca mahalle sakinleri adına Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e ve özveriyle çalışan ekiplere teşekkür etti.

Yukarıdudaş’da çalışmaların hızla tamamlanacağını ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ise 14 ilçede ihtiyaç duyulan alanlarda kar yağışları başlayıncaya kadar ekiplerin yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına devam edeceğini ifade ettiler. 

banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner31

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27