Bu güzellikleri yaşatmaya devam edeceğiz

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Hanımeli Sokak’ta haftanın belirli günleri stant açan derneklerin yetkilileri ile bir araya geldi.

Bu güzellikleri yaşatmaya devam edeceğiz
banner14
banner60

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Hanımeli Sokak’ta faaliyet göstererek, ürünlerini Eskişehirlilerin beğenisine sunan derneklerin yetkilileri ile bir araya geldi.

Tepebaşı Belediyesi Özdilek Sanat Merkezi’ndeki toplantıya, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın yanı sıra Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Melih Savaş, Eskişehir'de Kadın Emeğini Değerlendirme ve Destekleme Derneği (ESKEDDER), Maya Derneği ve Nar Çiçeği Kadın Kooperatifi yetkilileri katıldı. Buluşmada, Başkan Ataç ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Hanımeli Sokak üzerine fikir alışverişinde bulundu. Başkan Ataç burada yaptığı konuşmasında, “Kadınlarımıza sözünü vermemizin ardından kısa süre içerisinde hizmete sunduğumuz Hanımeli Sokak, Mart 2016’dan bu yana kentimize farklı bir renk katıyor. Sokağın adını ‘Hanımeli’ koyduk ki kadının eli değsin, güzel olsun istedik. Kadının yüzü güldüğünde eşinin ve çocuklarının da yüzü güler diye düşündük. Derneklerimizin de yanımızda olması, birlikte hareket etmemiz, bizim için ayrı bir güç oldu. İmkanları sağladığınızda, niyetiniz iyi ve projeniz de güzelse, açtığınız birimlerin çalışmaması, ilgi görmemesi söz konusu değil. Hanımeli Sokak'a gelen kadınlarımızın eşlerine de teşekkür ediyorum. Onlar destek vermeselerdi bu noktalara gelemezdik. Hep birlikte bu güzellikleri yaşatmaya devam edeceğiz. Hanımeli Sokak açıldığı günden bu yana çok sevilip kentimizin bir markası olduysa, bunda herkesin emeği var” şeklinde konuştu.

Toplantıya katılan sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de, Başkan Ataç’a verdiği katkılardan dolayı teşekkürlerini iletti.

banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner31

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27