Büyük ilgi gördü

TÜYAP tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği ve Eskişehir Ticaret Odası’nın iş birliği, Valilik ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenen ‘Eskişehir 2. Kitap Fuarı’ kapılarını açtı.

Büyük ilgi gördü
banner14
banner60

Fuar alanını ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e vatandaşlar büyük ilgi gösterirken, Başkan Büyükerşen de kitapevlerinin stantlarını ziyaret ederek kitapları inceledi. 


Geçtiğimiz gün kapılarını açan ve binlerce Eskişehirlinin ziyaret ettiği Eskişehir 2. Kitap Fuar alanını Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen de ziyaret etti. Fuar hakkında TÜYAP yetkililerinden bilgiler alan Başkan Büyükerşen, belediye olarak kitap fuarına destek olmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. Büyükerşen “Kitap fuarları kültüre, sanata, bilime ve eğitime katkılar sağlayan önemli organizasyonlardır. Belediye olarak desteklemekten büyük mutluluk duyduğumuz bu önemli organizasyonda 150’den fazla yayın evi ve 200’e yakın yazarı misafir ediyoruz. Eğitimcilerin ve ebeveynlerin çocukları ve gençleri mutlaka bu fuar alanına getirmeleri ve kitaplarla buluşturmaları gerekiyor. Çünkü yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızın okuyarak kendilerini geliştirmeleri çok önemli. Çocuklara ve gençlere verilebilecek en güzel yılbaşı hediyesinin kitap olduğunu düşünüyorum” diyerek Eskişehir 2. Kitap Fuarı’nın açılmasında emeği geçenleri tebrik etti.


Yayınevlerinin açtığı stantları ziyaret eden ve kitapları inceleyen Başkan Büyükerşen imza günü için gelen İlyas Salman, Henri Benazus ve Prof. Dr. Türkkaya Ataöv başta olmak üzere birçok yazar ile sohbet etme fırsatı buldu. Başta çocuklar ve gençler olmak üzere fuar alanını ziyaret eden vatandaşlar Başkan Büyükerşen’e büyük ilgi gösterdi. 
 

banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner31

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27