ESMEK kursları devam ediyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin “ Her Ev Bir Atölye” sloganıyla yola çıktığı ESMEK’te atölyeler devam ediyor. 71 Evler Mahallesinde açtığı yeni merkezle daha da çok vatandaşa ulaşmayı amaçlayan ESMEK’te kursiyerler, temel makyaj ve ebru sanatı atölyelerine yoğun ilgi gösteriyor.

ESMEK kursları devam ediyor
banner14
banner60

Makyaj ve cilt bakımını uzman eğitmenlerden öğrenen kursiyerler sağlıklı bir cilde sahip olmak için neler yapmaları gerektiğini uygulamalı olarak öğreniyorlar. Sağlıklı bir cilde sahip olmanın en önemli kuralının cilt temizliği olduğunu belirten eğitimciler, günlük rutinde cilt temizliğine gereken önemin verilmediğini belirttiler. Günlük cilt bakımı ve çeşitli makyaj uygulamaları konusunda eğitim alan kursiyerler doğru bilgileri uygulamalı olarak öğrenme fırsatı bulduklarını ifade ettiler.


Ebru sanatı atölyesine katılan kursiyerler ise geleneksel sanatlarımızdan birinin nasıl icra edildiğini öğrendiklerini ve uygulamalarla yeni eserler ürettikleri için mutlu olduklarını belirttiler. 


Yeni açılan merkezde kayıtlar devam ediyor
71 Evler Mahallesinde açılan merkezde kayıtların devam ettiğini belirten ESMEK yetkilileri, kayıt ve bilgi için vatandaşların 0222 220 42 14 üzerinden merkeze ulaşabileceklerini belirttiler.

banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner31

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27