Geleneksel gazetecilik konuşulacak

Odunpazarı Belediyesi, Tayfun Talipoğlu Daktilo Galerisinde Meslek Olarak Gazetecilik Söyleşisi düzenleyecek. Söyleşinin ilk konuğu ise Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz Karaca olacak. 

Geleneksel gazetecilik konuşulacak
banner14
banner60

13 Aralık Cuma Günü (Yarın) saat 14.00’te Dede Mahallesi Kemal Zeytinoğlu Caddesi Şamlılar Sokak No:1’de bulunan Tayfun Talipoğlu Daktilo Galerisi’nde okuyucuları ile bir araya gelecek olan Yılmaz Karaca, gazeteciliği masaya yatıracak. Gazeteciliğin dünü, bugünü ve yarını ile ilgili merak edilen konulara değinecek olan Karaca, yeni medya ve geleneksel gazetecilik konularında konuşacak.

Odunpazarı Belediyesi, Tayfun Talipoğlu Daktilo Galerisi’nde farklı isimlerle gazetecilik söyleşilerine devam edecek. 

YILMAZ KARACA KİMDİR?
Babası Ethem Karaca’nın 1968 yılında kurduğu Milli İrade Gazetesinde lise döneminde basın mesleğine başlayan Yılmaz Karaca, 1981 yılında Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Yönetim kuruluna seçildi. Bu arada Belediye Meclis Üyeliği, Eskişehir Sanayici ve İşadamları Derneği yönetimi ile Ticaret Odası Meclis üyeliği, Eskişehirspor Eğitim Vakfı, görevlerinde bulundu.  Eskişehir Milli İrade Gazetesini  2000 yılına kadar yönetti, 2004 yılında Eskişehir’de Anadolu Gazetesini kurdu.
1986 Yılından bu yana Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığını yürüten Yılmaz Karaca, Anadolu Spor Gazetecileri Derneği, Türkiye Gazeteciler Federasyonu ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Vakfı, Eskişehirspor Vakfı, Eskişehir Ticaret Odası Vakfı ve Emirdağlılar Derneği kurucuları arasında yer aldı. 1997 Yılından bu yana Türkiye Gazeteciler Federasyonu yönetiminde aralıksız olarak görev yapıyor.


 

banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner31

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27