Gençlerin yanında olacağız

Her yıl binlerce gencin yararlandığı gençlik merkezlerinde, gençlerle bir araya gelen Ahmet Ataç, merkezlerin yeni dönemde de düzenlediği etkinlik ve kurslar ile gençlerin yanında olmaya devam edeceğini kaydetti.

Gençlerin yanında olacağız

Tepebaşı Belediyesi’nin 19 Mayıs, 29 Ekim ve 2 Eylül Gençlik Merkezleri tarafından Gençlik Merkezleri Yeni Dönem Buluşmaları kapsamında “Gençlik ve sivil toplum bir arada” etkinliği düzenlendi.

19 Mayıs Gençlik Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte, kentte faaliyet yürüten sivil toplum kuruluşları, açtıkları stantlarda öğrencilere bilgilendirmede bulundu. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç da, etkinliğe katılarak sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve öğrencilerle bir araya geldi. Tek tek stantları gezen Ataç, öğrencilerle sohbet etti.

Daha sonra Başkan Ataç, 29 Ekim Gençlik Merkezi’ne de bir ziyaret gerçekleştirdi. Devam eden eğitimlere katılan Ataç, öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar dileyerek, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Her yıl binlerce gencin yararlandığı gençlik merkezlerinde, gençlerle bir araya gelmekten ötürü mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Ataç, merkezlerin yeni dönemde de düzenlediği etkinlik ve kurslar ile gençlerin yanında olmaya devam edeceğini kaydetti.

Düzenlenen etkinlik ve faaliyetlerden haberdar olmak isteyen gençler, sosyal medya hesaplarından @esktgm kullanıcı adı ile Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri’ni takip edebiliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27