Kadıköy Belediye Başkanından ziyaret

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Eskişehir’e gelen Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Eskişehir’in Türkiye’nin örnek kentlerinden biri olduğunu belirten Odabaşı, Başkan Büyükerşen’in yerel yönetimlerde örnek bir isim olduğunu ifade etti.

Kadıköy Belediye Başkanından ziyaret

Türkiye’nin dört bir yanından belediye başkanlarının Eskişehir ziyaretleri sürüyor. Son olarak İstanbul’un en önemli ilçelerinden biri olan Kadıköy’de geçtiğimiz yıl belediye başkanlığı görevine seçilen Şerdil Dara Odabaşı, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Eskişehir’de Başkan Büyükerşen’i ziyaret etti. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Büyükerşen, Kadıköy’ün Türkiye’nin en önemli ilçelerinden biri olduğunu ifade ederek Şerdil Dara Odabaşı’na çalışmalarında başarılar diledi. 

Eskişehir’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Şerdil Dara Odabaşı ise son 20 yılda Eskişehir’de gerçekleştirilen belediyecilik çalışmaları ile kentin sıçrama yaptığını ve Türkiye’nin dört bir yanından turist çektiğini ifade etti. Özellikle hafta sonundan İstanbul’dan Eskişehir’e turlar düzenlendiğini ifade eden Odabaşı, Başkan Büyükerşen’in yerel yönetimler anlamında örnek bir isim olduğunu belirtti. 

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2020, 14:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27