banner1

Mezarlıklarda bayram temizliği

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi kent merkezi ve kırsalda sorumlu olduğu mezarlıklarda temizlik ve bakım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Eskişehir’in en büyük mezarlığı olan Asri Mezarlık başta olmak üzere birçok mezarlıkta ekipler tarafından hummalı bir çalışma yürütülüyor. 

Mezarlıklarda bayram temizliği
banner14
banner60

Dini bayramlar öncesi mezarlıklarda gerçekleştirdiği çalışmalar ile vatandaşlardan tam not alan Büyükşehir Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi hem kent merkezinde hem de kırsalda mezarlık bakım ve ot temizliği çalışmalarını sürdürüyor. Sorumluluk alanında bulunan kayıtlı 550'den fazla mezarlıkta çalışma gerçekleştiren ekipler, özellikle bayram dönemlerinde ziyaret yoğunluğunun yaşandığı Asri, Odunpazarı ve Esentepe Mezarlıklarında hummalı bir çalışma yürütüyor. 

Çalışmaların yalnızca kent merkezinde değil, kırsal mahallelerde devam ettiğini ifade eden Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı yetkilileri, belirli program çerçevesinde tüm mezarlıklarda bakım çalışmalarının gerçekleştirildiğini belirttiler.

banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner28

banner29

banner30

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner23

banner27