banner1

O bina 10 yıl daha Migros'un

Odunpazarı Belediyesi, Vişnelik Mahallesi Atatürk Bulvarı Kayıhan Sokak No:1 adresindeki market ve iş yerinin ihalesini kazanan MİGROS ile protokol imzaladı. 

O bina 10 yıl daha Migros'un
banner14
banner60

Geçtiğimiz günlerde Odunpazarı Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleşen ve canlı olarak yayınlanan ihale sonucuna kazanan firma ile Odunpazarı Belediyesi arasında protokol imzalandı. Başkanlık makamında gerçekleşen imza törenine Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve MİGROS yetkilileri katıldı. 

Gerçekleştirilen imza töreninde MİGROS yetkilileri Başkan Kurt’a ve Odunpazarı Belediyesi’ne şeffaf belediyecilik örneği göstererek ihaleyi canlı olarak yayınladıkları için teşekkür etti. Yetkililer ayrıca ihaleyi kazandıkları için mutlu olduklarını ifade etti.

İmza töreninde Başkan Kurt ise İhaleyi alan MİGROS’a hayırlı olsun dileklerini iletti. Odunpazarı Belediyesi’ni katılımcı, şeffaf ve sosyal demokrat bir anlayış ile yönettiklerini belirten Başkan Kurt, bu yönetim anlayışlarından taviz vermeyeceklerinin altını çizdi. 

İhale sonucuna göre MİGROS, Vişnelik Mahallesi Atatürk Bulvarı Kayıhan Sokak No:1 adresindeki market ve iş yeri 10 yıllığına kiralamış oldu.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2019, 13:57
banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner28

banner29

banner30

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner23

banner27

sanalbasin.com üyesidir