Sanatta 50. Yıl Sergisi açıldı

Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı ve sanatçı Numan Arslan’ın eserlerinden oluşan “Sanatta 50. Yıl” resim sergisi Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi Sergi Salonu’nda açıldı.

Sanatta 50. Yıl Sergisi açıldı
banner14
banner60

Eskişehir’de sanat yaşamını sürdüren sanatçı Numan Arslan, “ Sanatta 50. Yıl” resim sergisi ile 170 eserini sanatseverlerin beğenisine sundu. Numan Arslan’ın eserlerinden oluşan serginin açılışına Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Eskişehirli sanatseverler katıldı. 


Resim sanatında 50’inci yılını tamamlayan sanatçı Numan Arslan, serginin açılışında yaptığı konuşmada “Eskişehir kültür ve sanat kenti. Sanata ve sanatçıya değer verilen bu şehirde eserlerimi sanatseverler ile buluşturmak benim için büyük bir onur. Büyükşehir Belediye Başkanımız Yılmaz Büyükerşen ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.  


Birbirinden başarılı sanatçıları Eskişehir’de ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen “ Sanat yaşamında 50. Yılını dolduran Numan Arslan’ı tebrik ediyor kendisine sanat dolu uzun yıllar diliyorum” dedi.


Numan Arslan Sanatta 50. Yıl Resim Sergisi 23 Aralık 2019 tarihine kadar Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi Sergi Salonu’nda gezilebilecek.
 

banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner31

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27