Soğuk hava arızaya neden oldu

Tepebaşı İlçesi Çamlıca Mahallesi Ertuğrul Gazi Caddesi'nde içme ve kullanma suyu şebeke hattında soğuk hava şartları nedeniyle meydana gelen arıza, ekiplerin zor ve soğuk hava koşullarında yaptıkları onarım çalışması ile giderildi.

Soğuk hava arızaya neden oldu

Kent merkezi ve kırsalda vatandaşlara içme ve kullanma suyu sağlayan ESKİ, soğuk havalardan kaynaklanan arızalara da anında müdahale ediyor.

Tepebaşı İlçesi Çamlıca Mahallesi Ertuğrul Gazi Caddesi'nde içme ve kullanma suyu şebeke hattında soğuk hava şartları nedeniyle meydana gelen arıza, ekiplerin zor ve soğuk hava koşullarında yaptıkları onarım çalışması ile giderildi. Çamlıca, Batıkent, Yukarı Söğütönü, Aşağı Söğütönü, Zincirlikuyu, Şirintepe ve Uluönder Mahallelerine içme ve kullanma suyu sağlayan ana hatta meydana gelen arızanın giderilmesi sonrasında Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarın Dairesi ekipleri de çalışma yapılan bölgenin üst kaplamasını tamamlandı.7 gün 24 saat esası ile çalışmalarını sürdüren Eski ekipleri,Çifteler’in merkez mahallelerindeki

içme ve kullanma suyu ana hattında soğuk hava şartlarından kaynaklanan ve gece saatlerinde oluşan arızayıda dondurucu soğuğa rağmen anında müdahale ile giderdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27