banner1

Soğuk hava ona engel değil

Soğuk hava ona engel değil
banner14
banner60

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti. Günay’ın ilk durağı 04.10.2018 tarihinde Batman’da şehit düşen Jand. Uzm. Çvş. Neşet Gök’ün baba ocağı oldu. Şehidin 40 Mevlidine katılan Günay ‘’Şehidimizin 40 mevlidine katıldık. Tüm şehitlerimiz ve ülkemiz için dua ettik. Neşet kardeşimiz ile birlikte tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun. Canlı ile korudukları bu vatana yerli ve yabancı düşmanları sokmayacağımıza ant olsun" diye konuştu. Prof. Dr. Günay daha sonra yeni atanan Beylikova Kaymakamı Samet Öztürk’ü ziyaret etti. Hayırlı olsun ziyaretinde ayrıca ilçenin mevcut durumu da değerlendirildi.

BİRLİK VE BERABERLİĞE ÖVGÜ


Prof. Dr. Günay ilçe Kaymakamının ardından Beylikova Belediyesi’ni ziyaret etti. Burada Belediye Başkanı Özkan Alp ile birlikte bir toplantı gerçekleştiren Günay, ilçede yapılan işler ve getirilen hizmetler hakkında bilgi aldı. Daha sonra AK Parti İlçe Teşkilatı ile bir araya gelen Günay, sosyal medya hesaplarından bir fotoğraf ile birlikte ‘’İşte birlik ve beraberliğin örnek resmi. Beylikoca kurucu ilçe başkanımız, önceki dönem ilçe başkanlarımız ve şu andaki ilçe başkanımız, Belediye Başkanımız ile birlikte. Allah nazardan saklasın" ifadelerini paylaştı.

SOKAK SOKAK VATANDAŞ ZİYARETİ


Prof. Dr. Günay, Belediye Başkanı Özkan Alp ve AK Parti İlçe Teşkilatı yetkilileri Beylikova’da olumsuz hava koşullarına rağmen sokak sokak vatandaşların hatırlarını, istek ve önerilerini sordular. Günay ‘’Sokak sokak hemşerilerimizle selamlaştık, hatırlarını sorduk. Biz ilçe ilçe Eskişehir, köy köy Eskişehir diyoruz. Hemşerilerimizle buluşmak en büyük mutluluk. Varsa sorunlarını, önerilerini, isteklerini dinlemek en önemli görevimiz" dedi.

HEDEF 2019


Prof. Dr. Günay programların ardından, Eskişehir Dış İlçeler Koordinatör Vekil olarak atanmasının ardından başlattığı istişare toplantılarının Beylikova ayağı için AK Parti İlçe Teşkilatı’na hareket etti. Burada AK Parti Beylikova İlçe Başkanı Hasan Basri Doğan, ilçe kadın kolları ve gençlik kolları başkanları ile yürütme kurulları ile bir araya gelen Prof. Dr. Günay, 2019 yerel seçimler öncesi ilçenin mevcut durumunu, yapılan çalışmaları değerlendirdi. Toplantıda 2019 AK Parti’nin Beylikova’daki hedefleri ve stratejisi ortaya konuldu. Prof. Dr. Günay toplantıyı ‘’ AK Parti Beylikova İlçe Başkanımız Hasan Basri Doğan’a, İlçe Kadın Kolları Başkanımız Nurcan Küçük’ e, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Soner Doğru’ya ve tüm yürütme kurulu üyelerine teşekkür ederim’’ sözleriyle bitirdi.

banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner28

banner29

banner30

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner23

banner27