Sokaktaki dostlarımızı unutmayalım!

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiği ‘Aklımız Sizde Kalmasın’ uygulamasını bu yıl da sürdürmeye devam ediyor. Uygulama kapsamında sokakta yaşamak zorunda kalan vatandaşlar 153 üzerinden belediyeye ulaşmaları halinde ücretsiz olarak konaklama ihtiyaçları karşılanıyor.

Sokaktaki dostlarımızı unutmayalım!
banner14

Sokakta yaşamak zorunda kalan vatandaşların barınma ihtiyaçları Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz olarak karşılanmaya bu yıl da devam ediyor. ‘Aklımız Sizde Kalmasın’ uygulaması sayesinde konaklama ihtiyaçları giderilen vatandaşlar ayrıca 3 öğün sıcak yemek için Aşevi’ne yönlendiriliyor. Hizmetten yararlanmak isteyen vatandaşların 153 üzerinden kendilerine ulaşabileceklerini ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, ihtiyaç sahibi vatandaş gören duyarlı Eskişehirlilerin de kendilerine ulaşmalarını beklediklerini belirttiler. 

Hizmetten yalnızca ikameti Eskişehir’de olan vatandaşların faydalandığını belirten yetkililer, ihtiyaç sahibi olup da ikameti başka şehirde olan vatandaşların da yol paraları karşılanarak ikametleri olan kentlere ulaşımlarının sağlandığının altını çizdiler. 

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2020, 17:24
banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner31

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27