banner1

Sporcular engel tanımıyor

Ankara’da Bedensel Engelliler Federasyonu tarafından düzenlenen Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’nda Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün sporcuları 3 ayrı kupa kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

Sporcular engel tanımıyor
banner14
banner60

Amatör sporlarda engelli sporculara büyük destek veren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Ankara’da düzenlenen Bedensel Engelliler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’nda da önemli başarılara imza attı. 4 ayrı sporcuyla Eskişehir’i başarıyla temsil eden Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü takımlarda 3 ayrı kupa kazandı. Sporculardan Mustafa Özdemir 8. klasta, Aydın Demirkol 10. Klasta Türkiye şampiyonu olurken Ayhan Uysal 9. ve 10. klaslarda Türkiye ikincisi oldu. Ferdi müsabakalarda 2 altın 1 bronz madalya kazanan Büyükşehir sporcuları düzenlenen şampiyonada büyük bir başarıya imza attılar.


3 Aralık Dünya Engelliler Günü öncesi engelli sporculardan güzel bir hediye aldıklarını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ise engelleri aşarak şampiyonadan büyük bir başarıyla dönen sporcuları tebrik etti. Amatör branşlara desteklerinin süreceğinin altını çizen Başkan Büyükerşen, özellikle engelli sporcuların farklı branşlarda güzel sonuçlar elde etmesinden büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. 
 

banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner28

banner29

banner30

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner23

banner27