Taze mahsüller burada muhafaza ediliyor

Tepebaşı Belediyesi tarafından hizmete sunulan Sakintepe Soğuk Hava Deposu, üreten kadınların ürünlerinin ilk günkü tazeliğiyle tüketicilere ulaştırılması noktasında önemli bir rol oynuyor.

Taze mahsüller burada muhafaza ediliyor
banner14
banner60

Tepebaşı Belediyesi, hayata geçirdiği proje ve çalışmalar ile üretici kadınlara destek olmaya ve emeklerini kazanca dönüştürmeleri için fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Cumhuriyet Mahallesi Yıldırım Çiftliği’nden üç kadın üretici, havaların soğuması ve sıcak iklim sebzelerin üretim sezonunun bitmesi ile bahçelerinde kalan son ürünlerinin hasadını gerçekleştirdi. Kadınların büyük emeklerle ürettiği ürünler, olumsuz hava şartlarından etkilenmemesi için Tepebaşı Belediyesi’nin hijyen ve teknoloji açısından birinci sınıf hizmet veren Sakintepe Soğuk Hava Deposu’nda uygun sıcaklıklarda muhafaza ediliyor. Böylelikle ürünler; Özdilek Sanat Merkezi, Batıkent Belde Evi ve Uluönder Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi’nde (Avlulu Çarşı arkası) haftada üç gün olmak üzere hizmet veren Kadın Üretici Ürün Satış Noktası’nda tarladan çıktığı ilk günkü tazeliğiyle Eskişehirlilere ulaştırılmış oluyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2020, 14:18
banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner31

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27