banner1

Yeni su kaynağı mahalleye ulaştırıldı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi ekiplerince gerçekleştirilen çalışmalar ile vatandaşların su sorunları çözülüyor. Bu kapsamda Günyüzü'ne bağlı Ayvalı Mahallesi'nde kaptaj çalışmalarıyla yeni su kaynağı mahalleye ulaştırıldı.  

Yeni su kaynağı mahalleye ulaştırıldı
banner14
banner60

ESKİ kent merkezi ve kırsalda sorunsuz bir alt yapı için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda artan nüfus ve bilinçsiz su tüketimi nedeniyle su sıkıntısı yaşanan Günyüzü'ne bağlı Ayvalı Mahallesi'nde gerçekleştirilen çalışmalarla yeni kaynak suyu mahalleye ulaştırıldı. ESKİ'nin kaptaj ekibi tarafından gerçekleştirilen çalışmalarla kısa sürede cazibeli suyun bulunduğunu ve mahalleye ulaştırıldığını ifade eden Ayvalı Mahalle Muhtarı Ahmet Mutlu, gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve ESKİ ekibine teşekkür etti.

Vatandaşları bilinçli su tüketimi konusunda bir kez daha uyaran ESKİ yetkilileri, kırsal bölgelerde tespit edilen yeraltı sularının kaynağından  toplanarak vatandaşlara ulaştırılmaya devam edeceğini belirttiler.  
 

banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner28

banner29

banner30

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner23

banner27