banner1

Benim için de kolay değil!

Eskişehirspor'u sezon ortasında bırakarak Adana Demirspor'a transfer olan Semih Güler, sosyal medya hesabından bir "veda mesajı" yayınladı

Benim için de kolay değil!
banner14

Eskişehirspor kulübünden alacaklarının ödenmemesi sonrası serbest kalan Semih Güler, dün takım kampından ayrılmış, bugün de Adana Demirspor ile anlaşarak, formalı poz vermişti.
Tüm bunların ardından sosyal medya hesabından "veda mesajı" yayınlayan Semih Güler, ayrılma kararının gerekçesi olarak "ailesi ve kendisine karşı olan sorumluluklarını" gösterdi.

İşte Semih Güler'in veda mesajı:
"Çok değerli Eskişehirspor camiası ve büyük Eskişehirspor taraftarına;
2014 senesinde büyük umutlarla ve hedeflerle katıldım sizlerin arasında... İlk sezonumdan sonra, kendimi daha da geliştirmek adına 2 sezon sizlerden ayrı kaldım ve tecrübe kazanarak tekrar aranıza katıldım. 2017/18 sezonu ile başlayarak bugüne kadar sizlerin de desteği ile Eskişehirspor formasını terleterek tüm gücüm ve enerjimle sizlere layık olmaya çalıştım. Bu süreç içerisinde sıkıntılı günlerimiz olmasına rağmen, bu camianın bir  parçası olmaktan gurur duydum. Ancak bugün gelinen noktada, aileme ve kendime karşı olan sorumluluklarımı da göz önünde bulundurarak, benim için hiç de kolay olmayan ayrılık kararı almak zorunda kaldım.
Lütfen unutmayınız ki; bu büyük camianın kalbimde hep ayrı bir yeri oldu, bundan sonra da olacaktır! Hakkınızı helal edin... Benden yana helal olsun.
Hoşçakalın..."

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2019, 19:46
banner7
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner28

banner29

banner30

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner23

banner27