banner1

Eskişehirspor'a 30 milyon TL para lazım!

ETB Tribün liderlerinden Erkan Koca, "Elimizdeki iyi oyuncularla anlaşmak, transfer tahtasını açmak, transfer yapmak ve sezon içi giderleri dahil bize 30 milyona yakın bir bütçe gerekir.. Bu bütçeyi yapamazsak işimiz TFF 1.Lig'de işimiz yine çok zor olur." dedi.

Eskişehirspor'a 30 milyon TL para lazım!
banner14
banner60

Erkan Koca'nın açıklamalarında şu ifadeler yer alıyor;

"Küme düşme kalktı ve hepimiz bu karara çok sevindik. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ve emeği geçenlere teşekkür ederiz.. Fakat şimdi dahada zorlu günler bizi bekliyor olacak.. 

Daha sezon başlamadan gerçekler neyse onu konuşmamız gerekiyor ki sonradan geç kalmış olmayalım…

Şu an elimizde bulunan kadro ile sezonu iyi bir yerde tamamlamamız mümkün gözükmüyor.. Şansımıza kaldığımız bu seneki ligden bir daha düşmek kabul edilemez bir durum olur..

Boffinden alt yapıya dahil gelen 2 dönem transfer yasağı ivedi bir şekilde çözümlenmelidir.. Geriye kalan 90’na yakın borçlu dosyasından tek tek imza alıp transfer tahtasını açmamız gerekiyor.

Elimizdeki iyi oyuncularla anlaşmak, transfer tahtasını açmak, transfer yapmak ve sezon içi giderleri dahil bize 30 milyona yakın bir bütçe gerekir.. Bu bütçeyi yapamazsak işimiz TFF 1.Lig'de işimiz yine çok zor olur.

En büyük şansımız TFF’den gelecek paranın Aktif Bank’a olan borcumuzu kapatması olacak. Stadyum isim sponsorluğu, takımın önüne isim sponsorluğu bütçeyi toplamaktaki en büyük kozlarımız olur. Bu konuyla ilgili yönetim kurulumuzun devlet büyüklerimizle görüşmesini tavsiye ederim.

Bizler Eskişehirspor ligde kalsada, düşsede yine tribünlerde olacağız. Yönetim kurulumuzun işi zor. Allah yardımcıları olsun. Bizlerin üstüne ne görev düşerse 7/24 takımımızın menfaatleri doğrultusunda her zaman koşmaya hazırız. Ama bizler yetmeyiz. Koca şehir bir ve beraber olmalıyız..!"

banner44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali paşa
Ali paşa - 2 hafta Önce

Bi kere bu takım taraftarı ile en kısa zamanda süper lige çıkma potansiyeli taşıyan bir takım. Alacaklılar gerek futbolcu gerekse diğerleri bu takımı kapatarak paralarını alamayacak larını bilmeleri lazım eskişehir sporla süper ligde paralarını tahsil etmek üzere anlaşmaları çok akıllıca bir işi olur yoksa bu takım kilit vurursa Gaziantepspor gibi para alnskarı mümkün değildir.sarar es es ten bundan 15 -20 sene önce alacağı vardı süper lige çıkınca aldı bunun gibi

SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner28

banner29

banner30

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner23

banner27