İki talihsiz sakatlık yaşadık

Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Özer antrenman öncesinde açıklamalarda bulundu.

İki talihsiz sakatlık yaşadık

Mustafa Özer, “Yoğun bir tempoda hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Oyuncularımın hepsinin istek, azim ve çabasından memnunum” ifadelerini kullandı.

Özer günde çift antrenmanla hazırlıkların devam ettiğinin altını çizerek, “Kondisyon anlamında özellikle genç oyuncularımıza yükleme yapıyoruz. Fizik, teknik ve taktik çalışıyoruz. Ayrı ayrı olan yetenekleri bu kamp döneminde bir araya getirip, ortaya bir denge, bir sistem çıkarma amacındayız. Kamp başında kalecimiz Cengiz Alp Köseer ve Sezgin Coşkun talihsiz birer sakatlık geçirdiler. Önceliğimiz her zaman oyuncularımızın sağlığı. Başka bir sakatlık olmadan kamp sürecini tamamlamak tek temennimiz. Ayrıca Kıvanç’ın da takıma katılmasıyla hepimiz moral bulduk. Geçtiğimiz sene oluşturduğumuz kadroyu tutmak, genç oyuncularımıza örnek olabilecek yetenek ve karakterde oyuncularımızın bizimle olması çok kıymetli.

Pazartesi günü Gaziantep FK ile bir hazırlık maçımız olacak. Bu maçlar eksiklerimizi daha net değerlendirebilmek adına bizim için çok önemli. 27 Ağustos’ta yapacağımız antrenmandan sonra 2 gün izin vereceğiz. 30’unda yeniden toplanıp, hazırlıklarımıza hız kesmeden devam edeceğiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2020, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27