banner1

İnşallah bir facia daha yaşamayacağız

Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, İstanbul Eskişehirli Yönetici ve İş Adamları Derneği tarafından düzenlenen kahvaltıda önemli açıklamalarda bulundu. Çapa transfer yasağı ile ilgili umutlu konuşarak, “Yüzde 85’lik kısım yüzde 90’a çıktı. İnşallah bir facia daha yaşamayacağız” dedi

İnşallah bir facia daha yaşamayacağız
banner14

Her sene gerçekleştirilen İstanbul Eskişehirli Yönetici ve İşadamları Derneği tarafından düzenlenen Eskişehirliler bulaşması yapıldı. TCDD Fenerbahçe Sosyal Tesislerinde gerçekleşen sabah kahvaltısına gurbetteki birçok Eskişehirli ve Eskişehirsporlunun yanı sıra Teknik direktör Fuat Çapa da katıldı. 

Teknik Direktör Fuat Çapa transfer yasağı ile ilgili umutlu konuştu. Çapa, “Çapa konuşmasında, “Eskişehirspor’da bu yola boş koydum. Bir süredir oyuncularla yaptığım görüşmelerde imza almak için çalışıyorum. Bunda da başarılı olduğumuza inanıyorum. Başkanımızın da dediği gibi Yüzde 85’ imza tamamdı. Bu Yüzde 90’lara çıktı” dedi. 

Avukatlarla görüştüğünü söyleyen Çapa, “İmzalar için bugün buradayım. Bazı avukatlarla görüşeceğim. 31 Ağustos ta bir facia yaşadık. Bir kez daha bunu yaşamamak istemiyoruz. 18 Ocak’ta çok önemli bir genel kurul var. Burada aday olacak arkadaşlarımız, abilerimiz, büyüklerimiz ellerinde önemli bir belgeyle yola çıksınlar ki Eskişehirspor’u hep birlikte yaşatalım” şeklinde konuştu

Çapa son olarak, “Eskişehirspor tekrar kalkınırsa, İstanbul’da 5 deplasman maçımız sizler sayesinde iç saha gibi olacak” dedi. Eskişehirli yönetici ve iş adamları derneği yönetim kurulu başkanı Orhan Barda, BKŞ başkanı Selahattin Erdoğan’ın da birer konuşma yaptığı kahvaltı buluşmasında, gurbetteki Eskişehirliler keyifli bir Pazar sabaha geçirdi. 

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 13:01
banner7
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner28

banner29

banner30

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner23

banner27