Kendilerini esefle kınıyorum

Mustafa Akgören: "Biz transferi açtıktan sonra, dosyaları kapattıktan sonra bazı isimlerin yönetime talip olacağına dair kulağımıza gelen duyumlar var. Tarlada izi olmayanın, harmanda da yüzü olmaz. Kendilerini esefle kınıyorum."

Kendilerini esefle kınıyorum
banner14
banner60

Sakarya Gazetesine konuşan Eskişehirspor Kulüp Başkanı Mustafa Akgören, “Yönetim Kurulu olarak gelecek yılların planlamasını yapıyoruz. Amacımız yaz döneminde transferi açmak. Transfer tahtası için engel teşkil eden, özellikle FIFA dosyalarını kapatmak istiyoruz. Alacaklılar ile temas halindeyiz. Anlaşmalar yapıyoruz ancak paramız olmadığı için ödeme yapamıyoruz. Projelerden para geldikçe, ödemeler gerçekleştireceğiz.

Biz transferi açtıktan sonra, dosyaları kapattıktan sonra bazı isimlerin yönetime talip olacağına dair kulağımıza gelen duyumlar var. Bu arkadaşların kim olduğunu gayet iyi biliyorum. Bu arkadaşlar kulübün zor günlerinde neredeydiler. Böyle bir niyetleri gerçekten varsa, avuçlarını yalarlar. Tarlada izi olmayanın, harmanda da yüzü olmaz. Kendilerini esefle kınıyorum.” dedi.
 

banner44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gürol SAYIN
Gürol SAYIN - 2 hafta Önce

Bu kadar da yüzsüzlük olmaz! Kim bunlar?

SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner31

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27