Mustafa Akgören'den taraftarlara çağrı!

Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören'den Eskişehirspor taraftarına çağrı geldi.

Mustafa Akgören'den taraftarlara çağrı!
banner14
banner60

Mustafa Akgören imzalı yayınlanan çağrı da şu ifadeler yer alıyor...

"Cuma akşamı saat 19.00’da herkesin gözü Eskişehir’de olacak. Tribünlerimizdeki birlik ve coşkunun sadece futbolun ve sportif başarının değil, inanç, nezaket, kucaklaşma, azim ve direnişin de son yıkılmaz kalesi olan Eskişehirsporumuzun geleceği için de önemli bir milat olacağını düşünüyor ve arzu ediyoruz.
     
Tribünlerdeki her koltuğa, yürekten çarpan her kalbe, omuz omuza yaşanan her saniyeye sahadaki futbolcularımız ve teknik ekibimiz gibi, bu zorlu vazifeye kendini adamış ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımın da ihtiyacı var. 

Biliyoruz ki, Türk futbolunun ve bu şehrin en büyük, en birleştirici kültürlerinden biri olan Eskişehirspor bu zor günleri atlatacaktır. Bunun için de tribünleriyle hayatın akışını durduran emsalsiz taraftarımız gibi, bu şehrin havasını soluyan, hizmet etmiş ve etmeye devam eden, bu şehir insanının gönlünü verdiği, oyunu verdiği tüm seçilmiş ve atanmışların da katkısı olacaktır. 

Bugün dünden daha iyiyiz, el ele verirsek yarın da bugünden daha iyi olacağız. Gelin daha da inanmış, daha da başı dik, daha umutlu bir gelecek için mücadele eden armamız için şehrin en güzel ve umutlu fotoğraf karesinde siz de yer alın. 

Eskişehirspor’un birleştirici gücüne inanıyor ve bu şehrin tribünlerinde yerinizi rezerve ettiğimizi tüm kamuoyu ile paylaşmak istiyoruz. "

Akif Yer - 222Haber.com

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2019, 16:21
banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner31

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27