banner1

Osman Taş da dahil imza atmayacak yönetici yok

Eskişehirspor Disiplin Kurulu Üyesi Tamer Yavuz’dan yazılı bir açıklama geldi.

Osman Taş da dahil imza atmayacak yönetici yok
banner14
banner60

Tamer Yavuz açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“İnsan olan eğri otursa da doğru konuşacak. Herkes duyduğunu değil, bildiğini konuşmalı. Konuşanlar da atacağı her iftirasının bir bedelinin olduğunu bilmeli. Mevcut Yönetim Kurulu da dahil herkes gelip geçicidir, baki olan Eskişehirspor’dur.

Eskişehirspor’un bekası için sustuklarını iddia ederek, ilk fırsatta zehrini her yere bulaştıranlar lütfen bir zahmet ortak sevda ve arma aşkından bahsetmesinler. Kişisel kavgalarını ve egolarını Eskişehirspor’un önüne koyarak hareket etmesinler.

Osman Taş ve yönetimi tecrübesizlikten hatalı veya gecikmiş kararlar elbette aldı. Ama bunu Eskişehirspor düşmanlığı olarak lanse edip kendine kalkan yapanlar gece yastığa kafalarını koyduklarında da bu cümleleri kurabiliyorlar mı, vicdanları rahat mı?

Her türlü zorluğu bilerek yola çıkan, çıkarsız olarak savaşan onca insanın emeğini boşa çıkartma çabası ne kadar ahlakidir bir düşünün.

Geçmişte olan onlarca hukuksuz uygulamalarla günü kurtaranları efsaneleştirenler, her güne yeni bir sıkıntıyla uyanan mevcuttakileri hainlikle suçluyor. Sizce de çok samimi değil mi?

Doğrudur. Kavga zemini oluşturup, haklılığını yalanla kamuoyuna dayatmayı başaran profesyonellerin yanında biz amatörüz.

Altınordu maçı için maddi imkansızlıklar sebebi ile Manisa'dan otel ayarlandığı yazılıp çizilip dillere dolanmış. 15 Eylül’e kadar devam edecek olan İzmir Enternasyonal Fuarı nedeniyle İzmir’deki bütün oteller dolu. Bu sebepten takımımız 27 km mesafedeki 5 yıldızlı bir otelde konaklayacak.

Çimcimiz ayrıldı yerine bir başkası başladı. Ayrılan aşçının aldığı maaş miktarına iki ayrı aşçı tesislerde iş başı yaptı bile.

Kongre süreci konusuna gelirsek, Eskişehirspor’un faydasına olacağını düşünürsek o kararın altına bu yönetim kurulu içerisinde Osman Taş da dahil imza atmayacak yönetici yok.

Mücadele dediğimiz şey son nefese kadar verilir. Öyle iki tur koştunuz diye dünya değişmez.”

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2019, 15:55
banner44
YORUM EKLE
YORUMLAR
taraftar
taraftar - 3 ay Önce

"Kongre süreci konusuna gelirsek, Eskişehirspor’un faydasına olacağını düşünürsek o kararın altına bu yönetim kurulu içerisinde Osman Taş da dahil imza atmayacak yönetici yok." ne demek bu? ya adam gibi isim isim açıklayın bildiklerinizi ya da susun. renginizi de belli edin. istifa etmiyorsanız, kongre kararı alamıyorsanız GERÇEK taraftarın gözünde YOK HÜKMÜNDESİNİZ.

Serkan Bizden
Serkan Bizden - 3 ay Önce

İşiniz gücünüz camiaya ayar vermek.

SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner28

banner29

banner30

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner23

banner27

sanalbasin.com üyesidir