Linç edilenler haklı çıktı

Şahan Gökbakar: "Uzun zamandır, aklı başında, kerli ferli bütün ekonomistler, adaplarını korumaya çalışarak doların yükseleceğini bu gidişle halkımızın her geçen gün fakirleştiğini söyledi durdu. Bu insanlar hain ilan edildi, linç edildi. Eee noldu şimdi. Tam da dedikleri gibi olmadı mı?"

Linç edilenler haklı çıktı

Kayhan, Osman Pazarlama, Celal ile Ceren filmleri ve Recep İvedik serisi ile tanınan ünlü sanatçı Şahan Gökbakar doların geldiği son noktayı örnekler vererek değerlendirdi ve ‘ne amaçlıyoruz’ diye soru sordu...

Şahan Gökbakar sosyal medya hesabından şu paylaşımları yaptı;

“Ülkemiz ve Türk Liramız için çok üzülüyorum. Dolar 13 lira 30 kuruş oldu. Ne yapacağız? Plan ne? Ne amaçlıyoruz? Neden bu şekilde? Nasıl durduralım? Bunları konuşmayalım mı artık? 

Uzun zamandır, aklı başında, kerli ferli bütün ekonomistler, adaplarını korumaya çalışarak doların yükseleceğini bu gidişle halkımızın her geçen gün fakirleştiğini söyledi durdu. Bu insanlar hain ilan edildi, linç edildi. Eee noldu şimdi. Tam da dedikleri gibi olmadı mı. ‘Şu anda bir şey deneniyor’ herkese zararı olabilecek konularda yorum yapılmamalı Örnek veriyorum; Seyahat için bindiğiniz uçağın pilotu, uçak 30 bin fitte giderken, bir anda motorları kapasa ve ‘değerli yolcular, pilot konuşuyor. Motorları kapadım, çünkü bir şey deniyorum’ diyebilir mi?”
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27