Müjdeyi vereceğim ama biraz sabır

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Enerji olayında Türkiye birçok sıkıntıyı aşmış vaziyette. Karadeniz’de doğal gazı çıkarmaya başladığımızda inşallah müjdeyi vereceğim ama biraz sabır. Doğal gazı çıkardığımız anda sadece devletin kasasına girmeyecek aynı zamanda vatandaşımın da kasasına girecek.”

Müjdeyi vereceğim ama biraz sabır

Cumhurbaşkanı Erdoğan, büyükelçileri kabulünün ardından gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Doğalgaz konusunda konuşan Erdoğan, ”Birçok sıkıntıyı aşmış vaziyetteyiz, inşallah müjdeyi vereceğim ama biraz sabır” ifadelerini kullandı.

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

”19 yıl içinde milletimizin teveccühüyle bugünlere geldik ve herhangi bir sıkıntıyı yaşamadan sürekli artarak devam eden bir hizmet yolumuz oldu.

Ülkemizin dört yanını altyapı, üstyapı, tüm hizmetlerle donattık ve bu hizmet yarışımız aynı şekilde devam etti, ediyor. Bu konuda da asla fire vermedik.

Enerji olayında Türkiye birçok sıkıntıyı aşmış vaziyette. Karadeniz’de doğal gazı çıkarmaya başladığımızda inşallah müjdeyi vereceğim ama biraz sabır.

(Karadeniz’den) Doğal gazı çıkardığımız anda sadece devletin kasasına girmeyecek aynı zamanda vatandaşımın da kasasına girecek.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27