banner1

Papağan katili özür diledi

Önce Yemekteyiz ardından MasterChef isimli yemek yarışmalarıyla adını tüm Türkiye'ye duyurmayı başaran Murat Özdemir, papağana işkencesinin ardından aylar sonra bir özür mesajı yayınladı.

Papağan katili özür diledi
banner14
banner60

Acun Ilıcalı'nın kanalı olan TV8'de yayınlanan Yemekteyiz ve MasterChef programlarında yaptığı hareketlerle ve dengesiz tavırlarıyla birçok kişi tarafından eleştrilen Murat Özdemir, Bahtiyar adını verdiği papağanına yaptığı işkenceyle gündeme gelmişti. Bakırköy Ruh ve Sinir Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde 21 gün tedavi gören Murat Özdemir, aylar sonra ortaya çıktı.

İşkence ettiği papağan tedavi altındayken bir gece yaka paça gözaltına alınan Murat Özdemir'e, papağanın ölümü üzerine başta hayvanseverler olmak üzere sosyal medyadan adeta linç kampanyası başlatılmıştı. Yaşanan olayların ardından ortadan bir anda kaybolan Murat Özdemir, uzun bir aradan sonra özür dilediği bir video yayınladı.

Videoda önce aldığı kilolarla dikkat çeken Murat Özdemir, uzattığı sakallarıyla da bir anda gündeme oturdu. Kameranın karşısına geçen Özdemir, başta papağanından olmak üzere birçok kişiden özür diledi. Özdemir, mesajının tamamında şu ifadelere yer verdi:

Papağanımdan, Acun Ilıcalı'dan özür diliyorum...
"3 senedir bakmakta olduğum papağanla bir video çektim ve kötü sonuçlar doğdu. Bundan dolayı bütün hayvan haklarından, papağanımdan, tüm insanlardan hatta Acun Ilıcalı'dan özür diliyorum. Lüften özrümü kabul edin."

Bu videoyla birlikte yeniden gündeme gelen Murat Özdemir, özür mesajıyla kendisini affettirmek istedi ancak hayvan hakları savunucuları Özdemir'i bir daha ekran karşısında kesinlikle görmek istemediklerini belirtti. Öte yandan bu videoyla birlikte Murat Özdemir'in kim olduğu ve evliliği hakkındaki sorular yeniden gündeme geldi.

Murat Özdemir kimdir?
Acun Ilıcalı'nın programları sayesinde adını duymaya başladığımız Murat Özdemir, 1973 yılında Bolu'da dünyaya geldi. 

Aşçı bir aileden gelen Murat Özdemir'in kendisi de aşçılık yapıyor. İlk evliliğinden 16 yaşında bir kızı olan yarışmacı, fitness sporuyla ilgileniyor ve gezmeyi çok seviyor. 

Son olarak papağana işkence uyguladığı video yüzünden 21 gün Bakırköy Ruh ve Sinir Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi gören Murat Özdemir, ülkede büyük bir tepki ile karşılaşmıştı.

banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner28

banner29

banner30

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner23

banner27

sanalbasin.com üyesidir