banner1

Eltilerin Savaşı Netflix'te

Eltilerin Savaşı filmi, Netflix platformuna geldi. Gupse Özay, sevincini instagram hesabından yaptığı paylaşım ile gösterdi. Ünlü oyuncu, “Eltilerin Savaşı bugünden itibaren Netflix’te. İzleyemeyenler, tekrar izlemek isteyenler izleyin yorum yapın. Öptük!! Ay çok özlemişim” diye yazdı.

Eltilerin Savaşı Netflix'te
banner14
banner60

Eltilerin Savaşı sinema izleyicileri tarafından hem beğenildi hem de iyi bir gişe elde etti. Filmde Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ gibi önemli isimler rol aldı. Yönetmenliğini Onur Bilgetay’ın yaptığı film 31 Ocak 2020 tarihinde vizyona girmişti. Senaryosu Gupse Özay’a ait olan filmin yapımcılığını ise Muzaffer Yılmaz üstlendi. Eltilerin Savaşı filmi 3 Temmuz 2020 tarihi itibariyle Netflix platformuna geldi.

Eltilerin Savaşı, iki elti olan Sultan ve Gizem arasında yaşanan tatlı çekişmelere, bitmek bilmeyen rekabete odaklanıyor. Gizem ve Sultan elti olan iki genç kadındır. İkili arasında yaşanan ufak atışmalar bir süre sonra yerini tatlı bir rekabete bırakır. Birbirlerinin yaptıklarından geri kalmayan eltiler, kendilerini eğlenceli bir savaşın içinde bulur. Kardeş olan Selim ve Fatih de bir süre sonra eşleri arasında yaşanan bu rekabet rüzgarına kapılır.

Sosyal medyaya düşkünlükleri ile bilinen Gizem ve Sultan’ın evlilik hayatlarına odaklanılan filmde, iki eltinin yarış içindeyken Selim ve Fatih’i nasıl etkiledikleri de gözler önüne seriliyor. Yönetmen koltuğunda Onur Bilgetay’ın oturduğu filmin senaryosunu, başrolde de yer alan Gupse Özay kaleme alıyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2020, 13:31
banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner28

banner29

banner30

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner23

banner27