İşsiz güçsüzle güya bir parti kurmuş

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman: "Nice ocakları söndüren kıymetli Hocaefendisinin “gönül iklimine” dair övgüleri hafızalardaki yerini koruyan Mehmet Ocaktan isimli bu şahsın, Sayın Genel Başkanımıza yönelik saldırılarının gerekçelerini 15 Temmuz’da püskürtülen hain emellerde aramak doğru olacaktır."

İşsiz güçsüzle güya bir parti kurmuş
banner14

İsmet Büyükataman şu açıklamaları yaptı;

"Türkiye “mavi vatan”da yok sayılırken bir bildiri kaleme almak aklına gelmeyen emekli amirallerin gece yarısı yayınladıkları hadsiz bildiriyi savunma yarışına giren köşe yazarlarının, millî meselelerde bir kez olsun milletten yana tavır aldıkları görülmemiştir.

Bunlardan bir tanesi var ki; ömrünü büyük Türk milletine adayan, millet iradesinin üzerinde bir irade tanımayan Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi “Anayasal düzeni yıkmaya teşebbüs”le suçlayacak kadar alçalabilmiştir.

Nice ocakları söndüren kıymetli Hocaefendisinin(!) “gönül iklimine” dair övgüleri hafızalardaki yerini koruyan Mehmet Ocaktan isimli bu şahsın, Sayın Genel Başkanımıza yönelik saldırılarının gerekçelerini 15 Temmuz’da püskürtülen hain emellerde aramak doğru olacaktır.

Bir de Rıfat Serdaroğlu isminde bir türedi var. Etrafında topladığı üç beş işsiz güçsüzle güya bir parti de kurmuş olan bu türedi, bir beyni olduğunu göstermek istiyorsa kendi varlığının gayesini ve yaşadığı hayatın anlamsızlığını sorgulamakla işe başlayabilir."

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2021, 11:35
banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner31

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27