banner1

WhatsApp yeniden tasarlandı!

WhatsApp, Android arayüzünde yıllar sonra önemli bir değişikliğe imza attı. Yayınlanan güncellemeyle, WhatsApp Android Ayarlar menüsü baştan aşağıya yenilendi

WhatsApp yeniden tasarlandı!
banner14

WhatsApp Android Ayarlar menüsü yeniden tasarlandı!

Android kullanıcılarına yayınlamış olduğu güncellemelerle birbirinden kullanışlı özellikleri sunan WhatsApp, yeniliklerine bir yenisini daha ekledi.

Android beta 2.19.45 güncellemesiyle ayarlar menüsünü baştan aşağıya yenileyen anlık mesajlaşma uygulaması, birçok ayarı daha ulaşabilir bir hale getirdi.

Ayarlar sekmesinde yer alan tüm bölümleri yeninden tasarlayan mesajlaşma uygulaması, ayrıca seçenekler içinde yeni simgeler ekledi.

Yukarıda yer alan kaydırmalı görsellerden de görebileceğiniz üzere, bazı simgelerin dizaynı ve yerinin değiştiğini de gözlemlemekteyiz.

Bunun haricinde, yeni arayüz tasarımı sayesinde kullanıcıların istedikleri ayara daha hızlı ve rahat bir şekilde ulaşılmasına olanak tanıyan popüler anlık mesajlaşma uygulaması, ayrıca ilerleyen dönemlerde yapılacak olan arayüz değişikliklerine de göz kırpıyor.

Hatırlarsanız, Ayarlar menüsü üzerinden Hesaplar seçeneğine tıkladığımızda daha önceden bizleri sadece yazılı seçenekler karşılıyordu.

Fakat, yeni arayüz güncellemesi ile beraber söz konusu bu seçeneklerin yanına simgelerinde eklendiğini görmekteyiz. Tabii, şimdilik söz konusu bu yenilikler  beta kullanıcılarının huzuruna sunulmuş durumda. İlerleyen günlerde, ayrıca yeni güncellemenin tüm Android kullanıcılarına sunulması da bekleniyor.

WhatsApp Android Beta programına nasıl kayıt olunur?

Sizde popüler sosyal medya uygulamasının yeniliklerinden önceden haberdar olamak istiyorsanız, buraya tıklayarak Beta programına kayıt olabilirsiniz.

Not: Uygulamanın Beta sürümünde bazı çökmeler ve hatalar meydana gelebilir. Bu yüzden kararlı sürümü kullanmak daha sağlıklı olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 00:24
banner7
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner28

banner29

banner30

banner21

banner31

banner17

banner22

banner18

banner20

banner26

banner34

banner23

banner27