Bilecikliler bu konseri bekliyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın gelenekselleşen ve büyük ilgi gören Film Müzikleri Konseri önce Eskişehir’de, daha sonra Bilecik’te müzikseverlerle buluşacak. 

Bilecikliler bu konseri bekliyor
banner14
banner60

Sinema dünyasının en ünlü filmlerinin müziklerinin seslendirildiği Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası Konseri, bu yıl komşu il Bilecik’te de sanatseverler ile buluşacak. 7 Aralık Cumartesi günü saat 16.00’da Bilecik Şeyh Edebali Kültür Merkezi’ndeki konseri Bilecikliler sabırsızlıkla bekliyor. Eskişehir’de 6 Aralık Cuma günü saat 20.00’de Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde Şef Patrick Souillot yönetiminde Harry Potter, Star Wars, Karayip Korsanları gibi dünyaca ünlü filmlerin müziklerinin seslendirileceği konser biletleri ise yoğun ilgiden dolayı kısa sürede tükendi. 

Geçtiğimiz yıllarda büyük ilgi gören ve Şef Patrick Souillot’un sahneye Star Wars filmindeki pelerin ve ışın kılıcıyla çıktığı senfoni orkestrası konserinin komşu il Bilecik’te de sanatseverlerle buluşacağı için mutluluk duyduğunu belirten Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, “Birçok konuda olduğu gibi kültür ve sanat organizasyonlarında da komşu ilimiz ile dayanışma içerinde olacağız. Hem Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası hem de Şehir Tiyatroları ile Bileciklilerle buluşacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 13:16
banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner31

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27