AK Parti irtibat bürosu açıldı

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanlığı'nda parti çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Eskişehir'in en büyük mahallesi olan Emek Mahallesi'nde partinin irtibat bürosu açılışı da gerçekleştirildi.

AK Parti irtibat bürosu açıldı

AK Parti Odunpazarı’nda Emek mahallesi irtibat bürosu açılışı gerçekleştirildi

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanlığı'nda parti çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Eskişehir'in en büyük mahallesi olan Emek Mahallesi'nde partinin irtibat bürosu açılışı da gerçekleştirildi.  
 
Seçim zamanlarını aratmayan yoğunlukta bir katılımda gerçekleşen açılışta AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Odunpazarı İlçe Başkanı Av. Ali ACAR, İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Ünalır, Odunpazarı Kadın Kolları Başkanı Sedef Demirkol Özgüneş, Gençlik Kolları Başkanı Yasin Sarı, AK Parti Odunpazarı Meclis Üyeleri, çok sayıda mahalle başkanları ve partililer yer aldı. Pandemi kuralları da göz önünde bulundurarak  gerçekleştirilen açılışta konuşma yapan AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Av. Ali ACAR, "Bizim siyaset anlayışımız seçimden seçime yol yürümek değil, ilelebet milletimizin hizmetinde koşmaktır. Bizler 18 yılı aşkın iktidarıyla memleketin her köşesine ve hatta tüm mazlum coğrafyasına hizmet götürmeyi kendine şiar edinmiş Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın yolundayız. Bu yol bizim inandığımız yoldur ve bizler yüzlerce kişilik yönetici kadrosu ve binlerce üyesiyle Odunpazarı İlçe Teşkilatı olarak inandığımız yolda yürüyoruz. Bugün hem ilçemiz hem de şehrimizin en büyük mahallesi olan Emek Mahallesi'nde irtibat büromuzun açılışını pandemi kurallarına da riayet edecek şekilde coşkuyla gerçekleştirdik. Kısa süre içinde tüm mahallelerimizde açmayı planladığımız ofislerimizle birlikte vatandaşlarımızın sorunlarını bizlere en hızlı şekilde iletebileceği güçlü bir ağ kurmayı da hedeflemekteyiz. Dileyen vatandaşlarımız mahallelerimizdeki ofislerimize uğrayabilir ya da isterlerse İlçe Başkanlığımıza gelerek bizzat bizlere taleplerini iletebilirler.  
 
Biz AK Parti Odunpazarı İlçe teşkilatı olarak Yönetim Kurulu üyelerimizle, Kadın ve Gençlik teşkilâtlarımızla, Mahalle Başkanlarımız ve yönetimleriyle ve tabi ki Odunpazarı'nda hizmeti özleyen kıymetli hemşerilerimiz daima bir ve beraber. Bu beraberlik neticesinde ilçemize ve şehrimize elimizden gelen her türlü faydayı sağlayabilmek adına da gayretlerimizi sürdüreceğiz. Bugün bu açılışta bizleri yanlız bırakmayan İl Başkanımız Sn. Zihni Çalışkan'a, İl Kadın Kolları Başkanımız Sn. Özlem Ünalır'a, Odunpazarı İlçe Kadın Kolları Başkanımız Sn. Sedef Demirkol Özgüneş'e, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Yasin Sarı'ya, Meclis Üyelerimize, Mahalle başkanlarımıza, yönetimlerine ve Emek Mahallemizde davamıza gönül veren tüm hemşerilerimize teşekkürlerimi sunuyor, AK Parti Emek Mahallesi İrtibat Ofisimizin hayırlara vesile olmasını Rabb'imden niyaz ediyorum." sözlerine yer verdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27