Avni Ongurlar'dan Büyükerşen'e ziyaret

Eskişehirli başarılı iş insanı Avni Ongurlar, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundu.  

Avni Ongurlar'dan Büyükerşen'e ziyaret
banner127

 Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e yönelik ziyaretler devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Büyükerşen, İstanbul merkezli yurt içi ve yurt dışında çok sayıda şubesi bulunan 159 yıllık Türkiye’nin en eski işletmelerinden dünyaca ünlü Hafız Mustafa 1864’ün Yönetim Kurulu Başkanı Avni Ongurlar ve iş insanı Orhan Kesikoğlu’nu makamında ağırladı.

 Eskişehir’e 32 derslikli ortaokul binası ve kongre merkezi yaptıracak olan hayırsever iş insanı Ongurlar, memleketi Eskişehir’de bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek Büyükerşen’e nazik misafirperverliği için teşekkür etti. Ongurlar ayrıca düzenlenecek temel atma törenine Başkan Büyükerşen’i davet etti.

 Büyükerşen de eğitime yapılan yatırımın çok kıymetli olduğunu belirterek Ongurlar’a nazik ziyaret için teşekkür etti. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret çektirilen fotoğrafla tamamlandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30