Baksan'da yol yapım çalışmaları sürüyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi ekipleri tarafından Tepebaşı ilçesi Baksan Sanayi Sitesi’nde alt yapı çalışmaları tamamlanan ve sürücülerin yoğun olarak kullandığı Eğitmen sokak ve 3070. sokakta sıcak asfalt serimi ile bordür çalışması gerçekleştiriyor.

Baksan'da yol yapım çalışmaları sürüyor

 Tepebaşı ilçesi Baksan Sanayi Sitesi’nde Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) Genel Müdürlüğü ekiplerinin alt yapı işlemlerini tamamladığı sokaklarda üst yapı çalışmaları gerçekleştiriliyor. Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerince Baksan Sanayi Sitesinin merkezinden geçen ve ESKİ Genel Müdürlüğünce altyapı çalışmaları tamamlanan Eğitmen sokak ve 3070. sokakta bordür taşı döşeme ve sıcak asfalt serimi yapılıyor. Kısa sürede tamamlanacak çalışmayla bölge konforlu ve güvenli ulaşıma kavuşacak.
 
 Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, çalışma nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymalarını ve alternatif güzergâhları tercih etmeleri konusunda uyarıda bulundular. Yetkililer ayrıca kent merkezinin yanı sıra kırsalda da çalışmaların aralıksız devam ettiğini ifade ederek, ekiplerin yoğun bir mesai sürdürdüğünü belirttiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30