Başkan Ataç pazarcı esnafıyla bir araya geldi

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç Batıkent Mahallesi’nde kurulan semt pazarında esnaf ve vatandaşlar ile buluştu. Başkan Ataç, “Bu ayın zam şampiyonu patates oldu. 2023 Türkiye’sinde patates ve soğan fiyatlarını tartışıyoruz. Halkımız baharı bekliyor, o bahar da artık kapıda” dedi.

Başkan Ataç pazarcı esnafıyla bir araya geldi

 Kent esnafı ile buluşan sürdüren Başkan Ataç, Batıkent Mahallesi’nde semt pazarını ziyaret etti. Pazarcı esnafının yanı sıra alışveriş yapan mahalle sakinleri ile de bir araya gelen Başkan Ataç, vatandaşlar ile sohbet etti.

“Halkımız baharı bekliyor, o bahar da artık kapıda”

 Pazar ziyaretlerine ilişkin bir değerlendirmede bulunan Başkan Ataç, “Bizler sadece seçim öncelerinde değil, her zaman halkımız ile iç içe, yan yanayız. Bu sayede de vatandaşlarımızın, esnafımızın nabzını tutuyoruz. Son zamanlarda yaptığımız ziyaretlerde esnafımızın da vatandaşlarımızın da tek bir isteği olduğunu gözlemliyorum; değişim. Yıllardır süren sosyal baskılar, kötü yönetilen ekonomi, üstten ve kibirli yönetim anlayışı, mülteci politikası, ayrıştırıcı-kutuplaştırıcı siyasi söylemlerden ülkemiz yoruldu. Şu tezgahlardaki fiyatlar bile ülke durumunu gözler önüne sermeye yetiyor. 2023 Türkiye’sinde patates, soğan fiyatını tartışıyoruz. Bu ayın zam şampiyonu da patates oldu. Vatandaşlarımız zorlu hayat koşullarından, ağırlaşan ekonomik şartlardan bıktı. Halkımız baharı bekliyor, o bahar da artık kapıda” diye konuştu.

 Kendisini ağırlayan esnaflar ve Batıkent sakinleri de Başkan Ataç’a ziyareti için teşekkür ederek bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Öte yandan mahalle sakinleri Başkan Ataç’ı sitelerine davet ederek çay ikramında bulundu. Başkan Ataç’a Tepebaşı Belediye Meclis Üyesi Canan Adlım, Yaşar Tepekaya ile  Batıkent Mahalle Muhtarı Derya Can ve Uluönder Mahalle Muhtarı Hasan Güler de eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30