Başkan Kurt'tan ziyaret

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak Yunus Emre Caddesi’nde bulunan iş yerlerini ziyaret eden Başkan Kurt, esnafın derdini dinleyerek, hayırlı işler diledi. 

Başkan Kurt'tan ziyaretOdunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Odunpazarı İlçe Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen Alan Çalışmasına katıldı. CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Rahmi Çınar, ilçe yöneticileri ve parti üyelerinin de yer aldığı alan çalışmasında Başkan Kurt ve Çınar, son olarak Yunus Emre Caddesi’nde bulunan esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Yunus Emre Caddesi üzerinde bulunan mağazaları gezdi. Başkan Kurt, esnafın derdini ve çözüm önerilerini dinleyerek notlar aldı. Başkan Kurt ve Çınar, kiminle konuşursa konuşsun esnafın da vatandaşın da ortak sorunu; ekonomik kriz, hayat pahalılığı, işsizlik ve güncel siyasette yaşanan sorunlar oldu.

Geçtiğimiz haftalarda Taksim’de meydana gelen 6 kişinin hayatını kaybettiği bombalı saldırı bir başka gündem konusu oldu. Yaşadıkları tedirginliği anlatan esnaf ve vatandaşlar, yaşanan bombalı saldırının akıllara 7 Haziran-1Kasım 2015 arasında yaşanan şiddet sarmalını getirdiğini söyledi. Benzer acıları tekrar yaşamak istemediklerini vurgulayan esnaf ve vatandaşlar, bu nedenle gerçekleşecek seçimlerin çok önemli olduğunu kaydetti. 

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2022, 22:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27