Başkanlar Alpu'da bir araya geldi

Eskişehir merkez ve kırsal ilçe belediye başkanları, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in katıldığı “Belediye Başkanları Buluşması” kapsamında Alpu ilçesinde bir araya geldi. Başkanlar düzenlenen toplantıda birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceklerini vurguladılar.  

Başkanlar Alpu'da bir araya geldi

 Eskişehir’in merkez ve kırsal ilçe belediye başkanlarını bir araya getiren “Belediye Başkanları Buluşması” Alpu Belediye Başkanı Gürbüz Güller’in ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 Buluşmaya Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Tepebaşı Belediyesi Başkan Vekili Erdoğan Aydoğmuş, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan, Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, Mihalıççık Belediye Başkanı Haydar Çorum, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Av. Ayşe Ünlüce, ESKİ Genel Müdürü Oğuzhan Özen ve CHP İl Başkanı Talat Yalaz katıldı.

 Alpu Belediyesi’nde bir araya gelen Başkanlar, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgilendirme yaparak değerlendirmede bulundular. Eskişehirlilere en iyi hizmeti verebilmek için bilgi alışverişinde bulunan Başkanlar, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya kararlılıkla devam edeceklerini belirttiler. Büyükerşen ve beraberindeki belediye başkanları daha sonra Alpu ilçe ve mahalle muhtarlarıyla toplantı yaparak sorunlar ve çözüm önerileri üzerine görüş alışverişinde bulundular. Ardından ESMEK Alpu Eğitim Merkezi’ni ziyaret eden Başkanlar, eğitmenler ve kursiyerlerle bir araya geldiler. Burada ESMEK Alpu Eğitim Merkezi Birim Sorumlusu Meltem Kükrer, kendilerine verdiği destekler nedeniyle Başkan Büyükerşen’e hediye takdim etti. İlçede esnaf ve vatandaş ziyareti de yapan belediye başkanları, ilçe esnafı ve vatandaşlardan büyük ilgi gördüler.

  Belediye Başkanları Buluşması çektirilen fotoğraf ile tamamlandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30