Bir Sandalye Bir Termos etkinliğine ilgi büyüyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Osmangazi Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen “Bir Sandalye Bir Termos” etkinliği gençlerin yoğun ilgisi ile devam ediyor. Etkinlik kapsamında “Gençlik ve Sanayi” üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirildi.  

Bir Sandalye Bir Termos etkinliğine ilgi büyüyor
banner127

 Büyükşehir Osmangazi Gençlik Merkezi tarafından gençlerin doğada daha çok vakit geçirmesi, şehrin parkları başta olmak üzere farklı noktalarda, alanında uzman isimlerle buluşmasını amaçlayan “Bir Sandalye Bir Termos” etkinliği gençlerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

  “Bir Sandalye Bir Termos’’ etkinliğinin bu ayki buluşması Kentpark’ta gerçekleştirildi. Ticaret Odası Meclis Üyeleri Makina Mühendisi Eray Gönenli ve İnşaat Mühendisi Atakan Bakılan gençlerle bir araya gelerek deneyimlerini paylaştılar.

 Buluşmada Gönenli ve Bakılan tarafından, “Sivil toplumun sanayide önemi, gençlik ve sanayi, işverenlerin gençlerden beklentileri, genç kuşakların iş yaşamına bakışı ve sürdürülebilir start-up, gençlerin sanayide gelecekteki yeri” gibi başlıklarda gençlere önemli bilgiler aktarıldı.

 Gençlerin sorularına yanıt bulduğu etkinlik sonunda Gönenli ve Bakılan’a teşekkür belgesi takdim edildi. Doğal ortamda yapılan etkinliği çok beğendiklerini ve kendilerini geliştirme imkânı yakaladıklarını belirten gençler, Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30