Bozüyük ve Eskişehir et ile tırnak gibidir

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi.

Bozüyük ve Eskişehir et ile tırnak gibidir

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Bozüyük Belediye Başkanlığı görevine seçilen Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Rıfkı Ustaoğlu ile birlikte Başkan Bakkalcıoğlu’nu makamında ziyaret eden Ataç, kendisine görevinde başarılar diledi. Buluşmada belediyecilik çalışmaları üzerine sohbet edilirken, Bakkalcıoğlu da Ataç’a ziyaretinden dolayı teşekkürlerini iletti. Başkan Bakkalcıoğlu, Bozüyük’te hayata geçirecekleri projelerde Başkan Ataç’ı örnek alacaklarını ifade ederek, “Tepebaşı ve Bozüyük zaten konumu itibari ile çok yakın yerleşim yerleri. Bizim birçok projemizde Ahmet Ataç’ın başarılı çalışmalarından örnekler olacak. Önümüzdeki günlerde bunu Eskişehir’de de bir araya gelerek değerlendireceğiz. Ahmet Başkanımıza değerli ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Ataç ise değerlendirmesinde, “Bozüyük ve Tepebaşı et ile tırnak gibidir. Zaten Tepebaşı’nda da Bilecikli insanlarımızın popülasyonu oldukça yüksek. Bu anlamda Bozüyük de benim ve Eskişehir için çok önemliydi. Bozüyüklü vatandaşlar 31 Mart’ta doğru bir karar verdi ve artık Bozüyük’te de Mehmet Başkan görevde. Ben, kendisine ve Bozüyük’e hayırlı olmasını diliyor, başarılar temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaret, hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2019, 10:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27