Bu tam bir ihanet örneğidir

Ali Acar: "Yenikent ve Osmangazi Kapalı Pazar Yerlerinin hala bitmemesi, yavrularımıza sözü verilen 100 kreşin hayata geçirilmemesi, her mahalleye sözü verilen halk merkezlerinin açılmaması, halı sahaları, yüzme havuzları, spor salonları sözlerini tutmaması en büyük ihanettir."

Bu tam bir ihanet örneğidir

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Av. Ali Acar, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'un ifade ettiği "kente ihanet" konusuna ilişkin açıklamalarda bulundu.

Yaptığı açıklama da TOKİ'nin tüm planlamaları vatandaşların lehine yönelik olduğunu belirten başkan Acar, sözlerine şunları ekledi.

"İlk döneminde meclis çoğunluğunu hedef alarak "engelleniyoruz" diyen Odunpazarı Belediye Başkanı Sn. Kazım Kurt, şimdi her türlü imkanı ve yetkisi olmasına rağmen TOKİ'yi hedef alarak engellendiğini iddia etmekten geri durmuyor. Bu hizmet anlayışıyla yapılan bir davranış kesinlikle değildir. Bu tam anlamıyla işten kaçmaya bahane arayan tipik bir CHP Belediyeciliği'nin temsilidir. Odunpazarı'mıza en büyük ihaneti, bir çokvaad verip de kandırdığı ve hiçbir şekilde hizmet sağlayamadığı Odunpazarlı hemşerilerimize Sayın Kurt yapmıştır.

Yenikent ve Osmangazi Kapalı Pazar Yerlerinin hala bitmemesi, yavrularımıza sözü verilen 100 kreşin hayata geçirilmemesi, her mahalleye sözü verilen halk merkezlerinin açılmaması, halı sahaları, yüzme havuzları, spor salonları sözlerini tutmaması en büyük ihanettir. Şehrin planlamasını çevre bilincine göre değil de rant amaçlarına göre planlamaktır ihanet. Karapınar'da TOKİ 'ye sunulan çevrecilikten uzak tamamen rant peşinde olan bir projenin  kabul edilmemesini "engellendik" diye öne sunmak tam bir ihanet örneğidir.

Sayın Kurt'a soruyorum, övgüyle bahsettiğiniz Cumhuriyet Parkı'nı siz imara açmadınız mı? Kamuya ait alanlara yüksek binalar dikilmesi için imar planlamasına onay vermediniz mi? Sizin imar planlarınızın güvenilir bir tarafı kalmış mıdır? Belediye Başkanı olarak, partizanlıktan ayrılmanızı ve ilçemizin tamamına hizmet sunmanızı hatırlatıyorum. Aksi takdirde, bu düzen devam ederse Odunpazarlı hemşehrilerimiz zaten gereken cevabı olması gerektiği gibi de verecektir. Ancak henüz mümkün olmayan ama temenni ettiğimiz konu şudur ki, 2024 yılında tekrar AK Belediyecilik ile yoluna yürüyeceğine inandığımız Odunpazarı'mızda 10 yıllık görev süreniz sonunda size ait bir kalıcı eseri görebilmeyi dileriz.

Bizler her ne görevde olursak olalım ilçemize ve şehrimize en iyi hizmetin sağlanabilmesi için tüm çabamızı sürdüreceğiz. Sizi de halka engel olmaya değil hizmet etmeye davet ediyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27