Bu turnuvada kazanan dostluk oldu

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin çocukların sömestir tatillerini spor yaparak geçirmelerini sağlamak amacıyla gerçekleştirdiği 8. Geleneksel Minikler Futsal Şenliği’nde müsabakalar sona erdi. Mehmet Terzi Spor Salonu’nda gerçekleştirilen törene 600’e yakın minik katılırken, turnuvada kazanan dostluk oldu. 

Bu turnuvada kazanan dostluk oldu

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, EASKF ve TÜFAD tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen Geleneksel Minikler Futsal Şenliği 14 kulüpten 600’e yakın sporcunun katılımı ile gerçekleşti. Çocukların yarıyıl tatillerini spor yaparak en iyi şekilde geçirmelerini sağlamak amacıyla Mehmet Terzi Spor Salonu’nda düzenlenen şenliğin ödül törenine belediyelerin üst düzey bürokratlarının yanı sıra aileler de büyük ilgi gösterdi. Ödül töreninde konuşan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, “Çocukların tatillerini bilgisayar, telefon, tablet gibi çocukların fiziksel gelişimlerini etkileyen cihazlardan uzak, spor yaparak geçirmeleri amacıyla yıllardır düzenlediğimiz 20-27 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen bu anlamlı turnuvaya katılımlarınız için hepinizi tek tek kutluyorum. Turnuva boyunca kazananın dostluk ve kardeşlik olduğuna inanıyorum. Turnuvada görev alan personellerimize, hakemlerimize ve çocuklarını spora teşvik eden tüm ailelerimize teşekkür ediyorum” dedi. 

TÜFAD Başkanı Ahmet Bingöl ve EASKF Başkanı Sadri Atam tüm takımları tebrik ederken, salonu turnuva için kendilerine açan Odunpazarı Belediyesi’ne ve etkinliğin her yıl düzenlenmesinde büyük emekleri olan Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ettiler. Konuşmalar sonunda tüm takımlara kupaları verilirken, çocukların tamamı altın madalya ile ödüllendirildiler. 
 

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2020, 21:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner25

banner26

banner21

banner31

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner30

banner23

banner27