Can dostlar için farkındalık oluşturulacak

Tepebaşı Belediyesi ile birçok kurum, STK ve gönüllünün birlikteliği ile hayata geçirilen Can Dostum projesi kapsamında düzenlenecek etkinliklerle sokak hayvanlarının sorunlarına dikkat çekilecek.

Can dostlar için farkındalık oluşturulacak

 Tepebaşı Belediyesi sokak hayvanlarının yaşam şartlarını iyileştirebilmek adına örnek çalışmalara devam ederken, kentteki sivil toplum kuruluşları ve gönüllüler ile iş birliği yapıyor.

 Bu kapsamda ‘Satın alma sahiplen’ sloganı ile hayata geçirilen “Can Dostum” projesi kapsamında, sokak hayvanlarına karşı duyarlılık oluşturmak, sokaktaki canlara dikkat çekmek amacıyla birbirinden renkli etkinlikler gerçekleştirilecek. “Onlar da tıpkı insanlar gibi doğanın bir parçasıdır, onlar dostumuzdur. Dostlarımız yalnız değil; sen varsın, ben varım, biz varız” sloganı ile düzenlenecek etkinlik Atila Özer Karikatürlü Ev yanında 7 Ekim Cumartesi günü saat 12.00-19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

 Etkinlikte can dostlarımıza destek veren kurum, STK ve gönüllüler stant açarak yaptıkları çalışmaları anlatacak. Alanda ayrıca çocuklar için keyifli etkinlikler düzenlenecek.

 Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de Can Dostum projesinin sokak hayvanlarının sorunlarını ele alan bir çalışma olduğunu belirterek tüm kent halkını etkinliklere katılmaya davet etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30