Çevrimiçi Tiyatro Festivali sona erdi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, 17-23 Mayıs tarihleri arasında Uluslararası Eskişehir Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali Çevrimiçi Özel Gösterimi etkinliğini, online olarak sosyal medya aracılığı ile çocuklarla buluşturdu.

Çevrimiçi Tiyatro Festivali sona erdi
banner14

Şehir Tiyatroları, pandemi koşulları nedeniyle etkinliklerini dijital ortama taşıyarak izleyicileri ile bulaşmayı sezon boyunca sürdürdü. Canlı sohbetler, sanatçıların anlatımıyla çocuklar için masallar, dijital için tiyatro okuma etkinlikleri gibi farklı projeleri hayata geçiren ekip, 2020-2021 Tiyatro sezonunda Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivalini özel bir gösterime dönüştürerek dijital ortamda minik izleyicilerinin beğenisine sundu.

Şehir Tiyatroları bünyesinde bu güne kadar yapılan festivallere konuk olan oyunlar arasından yapılan özel bir seçki, 17-23 Mayıs tarihleri arasında Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin ve Şehir Tiyatrolarının sosyal medya hesapları üzerinden çocuklar için yayınlandı. Belçika, Bulgaristan, Danimarka, İsviçre ve Türkiye’den grupların katıldığı, 7 günde 7 oyunun yayınlandığı çevrimiçi festival, geçtiğimiz hafta sonu sona erdi.

Minik izleyicilerin beğendiği ve ilgi gösterdiği çevrimiçi festival, birbirinden renkli ve eğlenceli oyunları çocuklar ile buluşturarak, evde geçirilen zamanın daha iyi değerlendirilmesine olumlu bir katkı sağladı.  

banner44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24

banner25

banner29

banner31

banner34

banner30

banner28

banner23

banner27