Deneyim Bilgi Paylaşım Toplantısına Eskişehir ev sahipliği yaptı

Cumhuriyet Halk Partili 11 Büyükşehir Belediyesi’nin Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanları “Deneyim Bilgi Paylaşım Toplantısı” kapsamında Eskişehir’de bir araya geldi.

Deneyim Bilgi Paylaşım Toplantısına Eskişehir ev sahipliği yaptı

  CHP’li 11 Büyükşehir Belediyesi’nin yakın temas ve çalışmaları aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda 11 Büyükşehir Belediyesi’nin Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanları Eskişehir’de bir araya geldi.

 Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde buluşan heyete Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesinden Hale Kargın tarafından Eskişehir’de yapılan çalışmalar hakkında sunum gerçekleştirildi. Katılımcı Daire Başkanlarının da sunum yaptığı toplantılarda iyi uygulamalar ve örnekleri aktarıldı.

 Toplantılar sonrası Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesine bağlı birimleri gezen heyet, yapılan çalışmaları yerinde gördüler. Haller Gençlik Merkezi, Kentpark Sosyal Kütüphane, Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı, Bilim Deney Merkezi, Sabancı Uzay Evi, Masal Şatosu, Tarihi Odunpazarı Bölgesinde bulunan Büyükşehir Belediyesi’nin tematik müzeleri başta olmak üzere şehir gezisi yapan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanları, Eskişehir’i ve yapılan çalışmaları çok beğendiklerini ifade ettiler.

 Ev sahipliği nedeniyle Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür eden Daire Başkanları, Eskişehir buluşmasını tamamlayarak kentten ayrıldılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30