Devri Alem sergisi törenle açıldı

Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri ve İşitme Engelli Çocukların Anneleri (İÇAD) iş birliği ile Devrialem Çizer Atölyesi sona erdi. Atölyeye katılan işitme engelli 8 bireyin elinden çıkan 90 eser, Atila Özer Karikatürlü Ev’de açılan sergi ile vatandaşların beğenisine sunuldu.

Devri Alem sergisi törenle açıldı

 Tepebaşı Belediyesi ve İÇAD iş birliğinde düzenlenen Devrialem Çizer Atölyesi birbirinden güzel eserlerin ortaya çıkması ile sona erdi.

 29 Ekim Gençlik Merkezi’nde düzenlenen ve 7-18 yaş arası işitme engelli bireylerin katıldığı atölye ile ortaya çıkan eserler de Atila Özer Karikatürlü Ev’de açılan sergi ile vatandaşların beğenisine sunuldu. Zeynep Gül Bağan’ın eğitmenliğindeki atölyede katılımcılar başta Eskişehir, Nebraska, Saratov, Quebec, Gaziantep, Paris, Kurtuba, Ürdün, Porto, Ohrid ve Seul olmak üzere 11 farklı şehri eskiz metotlarıyla defterlerine çizdi.

 Atölyeye katılan 8 işitme engelli bireyin ellerinden çıkan 90 eser, 1-2 Kasım tarihlerinde Atila Özer Karikatürlü Ev’de sergilendi. Atölyeye katılan gençler ve aileleri de Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner101

banner25

banner26

banner104

banner28

banner34

banner17

banner22

banner18

banner20

banner102

banner30